Типові комбінаційні ЦП

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського
Інститут:
Не вказано
Факультет:
ІСМ
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2021
Тип роботи:
Звіт лабораторного практикуму
Предмет:
Комп ютерна схемотехніка та архітектура комп ютерів

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського Теплоенергетичний факультет Кафедра АПЕПС Комп’ютерна схемотехніка та архітектура комп’ютерів ЗВІТ ДО ЛАБОРАТОРНОГО ПРАКТИКУМУ № 1 «Типові комбінаційні ЦП» Варіант № 16 Дата «12» вересня 2021 Мета роботи: ознайомитися з системою автоматизованого проектування (САПР) Quartus II для синтезування цифрових пристроїв. Короткі відомості з теоретичної частини: Що таке ПЛИС? Програміруванна логічна інтегральна схема - електроний компонент, використовуваний для створювання цифрових інтегральних схем. У різниці від звичайних цифрофих мікросхем, логіка роботи ПЛІС не визначається при виготовленні, а задається одразу під час програмування або проектування. Переваги ПЛІС. У цифровій обробці сигналів ПЛІС в порівнянні з DSP (Цифровий сигнальний процессор) мають такі переваги, як можливість організації паралельної обробки даних, масштабування смуги пропускання, розширюваність пристрою. Етапи створювання проекту у САПР Quartus II. 1) Створювання нового проекту 2) Вибір мікросхеми ПЛІС 3) Вибір додаткових утіліт для роботи у САПР 4) Ввод проекта за допомогою графічного редактора 5) Компілювання проекту 6) Аналіз проекту за допомогою тестів ЗАВДАННЯ: дешифратор-драйвер 7-сегм. индикатора с открытыми выходами L-типа/ Зображення схеми в Quartus: / Компіляція: / Правильність вводу схеми (Analysis & Elaboration) / Логічний синтез (Analysis & Synthesis)/ Занурення в кристал (Fitter) / Тест швидкодії (Timequest) / / / Демонстрація проекту: / Висновок: Ми познайомилися з САПР QUARTUS II. Навчилися створювати елементарні ПЛІСи, моделювати їх роботу Провели різноманітні операції з малоресурсною мікросхемю ПЛІС з сімейства Cyclone IV E з підвищеною енергофективністю. Визначили функції та призначення дешифраторів.
Антиботан аватар за замовчуванням

28.07.2023 13:07

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини